Kategorijos

 

www.Lova.LT – daugiau nei baldai

        
          Kiekvienas žmogus yra individas, todėl kiekvieno žmogaus poreikiai baldams yra išskirtiniai. Mūsų internetinio katalogo pagrindinis tikslas yra patenkinti kiekvieno kliento išskirtinius poreikius. Kiekvieno baldo dizainas, spalvą, dydis ir t.t. yra derinama su klientų. Daugumoje atveju baldai atvežami iš Europos gamintojų arba gaminami pagal individualius užsakymus. Užtenka paprasto brėžinio, nuotraukos iš laikraščio, ištraukos iš filmo, ar kitos medžiagos, kad gamintojas galėtų suprojektuoti ir pagal paruoštus dizainerių brežinius pagaminti norimą baldą.
          Per 7 metus intensyvaus darbo atrinkome geriausius baldų gamintojus ir pardavėjus, kurie geba suprasti klientą, žino kas yra kokybė ir griežtai laikosi aukštos kokybės reikalavimų.


         Kaip pasirinkti sau tinkamą baldą?
         Pasirinkite sau patinkančius modelius iš didžiulio baldų pasirinkimo lova.lt tinklapyje. Prie kiekvieno baldo aprašymo rasite telefono numerį, kuriuo paskambinę galite sužinoti daugiau informacijos. Beveik kiekvieną baldą galima koreguoti, t.y. keisti jo dydį, spalvą, audinį, funkcionalumą ir t.t. Iš kelių variantų sukurkite sau tinkamą modelį. Apsilankykite mūsų partnerių baldų studijoje nurodytu adresu arba (jei gyvenate kitame mieste nei randasi įmonės salonas) iškvieskite vadybininką į namus ir  vadybininkai pakonsultuos Jus dėl kiekvieno Jums patinkančio baldo.
         Esant poreikiui, dizaineriai gali padėti pritaikyti baldus prie Jūsų namų interjero.

         Tinklapis naudingas pirkėjams, norintiems vienoje vietoje rasti gausų baldų pasirinkimą, pasiūlymus iš įvairių Lietuvos miestų pardavėjų. Besidomintys naujausiomis interjero tendencijomis, nenusivils sekdami naujienas bei skaitydami straipsnius šia tema. Klientams, teikiantiems pirmenybę skelbimams – paruoštas skelbimų skyrius. Išskirtos prekės su nuolaidomis, rengiamomis akcijomis. Patogumas vardan poreikių patenkinimo.

 

 

Draugai

Apklausa

Ar populiaru šiandienai interjero dizainerio paslaugos?
Labai svarbu
Nesvarbu
Galbūt